Розташування комплексу: Київ, Кільцева дорога, 3
Ми передзвонимо вам самі!!

Ім'я

Заповніть це поле

Номер телефону

Заповніть це поле

Текст повідомлення

Заповніть це поле

Час дзвінка

  • сьогодні
  • сьогодні
  • завтра
  • дата
Забудовник GEOS

Міжнародний девелопер GEOS

GEOS працює на ринку України з 2004 року. За цей час виконано понад 77 масштабних проектів, в тому числі житлові та комерційні об'єкти, об'єкти інфраструктури та спортивні споруди. У 2015 році GEOS стрімко вийшов на міжнародний будівельний ринок з масштабними проектами в Будапешті (Угорщина), і в 2018 - в Кальпе (Іспанія).

На сьогоднішній день компанія реалізує одночасно більше 18 різних проектів, в першу чергу, це будівництво житлових комплексів. Якщо проаналізувати успіхи компанії, то можна побачити, що вона дуже швидко виявилася на вершині топа.

Надійність - одна з основних цінностей компанії.

Компанія GEOS багаторазово була виділена членами журі престижних міжнародних конкурсів серед інших забудовників не тільки України, але і Європи. Одне з найбільш гідних звань, яке завоювала компанія - лідер серед забудовників в номінації "Надійність" у всеукраїнському конкурсі Конфедерації будівельників України. Варто зазначити, що ми перемагаємо в цій номінації другий рік поспіль. Для нашої компанії - це не просто нагорода. А одна з основних цінностей компанії, основа, на якій будується вашу довіру до нас.

Міжнародне визнання

Велика частина портфоліо компанії відзначилася нагородами на міжнародних та всеукраїнських конкурсах. Перш за все, вже другий рік поспіль компанія GEOS стає переможцем всеукраїнського конкурсу від Конфедерації будівельників України в категорії "Надійність". Ось уже п'ятий рік поспіль наші об'єкти стають переможцями престижної європейської премії в області нерухомості European Property Awards. У різні роки переможцями були такі комплекси як Alter Ego, Cardinal, Nobel House та інші. Але найголовніше визнання - це ваше рішення придбати нерухомість в об'єктах, створених нашою компанією як в Україні, так і в Європі. До зустрічі, у відділах продажів!

Забудовник GEOS
Відділ продажів на будівництві

м. Київ, Голосіївський р-н, Кільцева дорога, 3

+380 (44) 334 42 72

Центральний відділ продажу

Київ, вул. Гоголівська, 14

+380 (44) 583 55 55

Відділ продажів на будівництві

м. Київ, Голосіївський р-н, Кільцева дорога, 3

+380 (44) 334 42 72

Центральний відділ продажу

Київ, вул. Гоголівська, 14

+380 (44) 583 55 55

 
Поділися з друзями!

Ми в соціальних мережах

0