Розташування комплексу: Київ, Кільцева дорога, 3
Ми передзвонимо вам самі!!

Ім'я

Заповніть це поле

Номер телефону

Заповніть це поле

Текст повідомлення

Заповніть це поле

Час дзвінка

  • сьогодні
  • сьогодні
  • завтра
  • дата

10 вересня 2021

Хід будівництва ЖК SENAT серпень 2021

Шановні покупці житлового комплексу «Senat». Повідомляємо Вам про те, що ведуться всі будівельно-монтажні роботи! Станом на 10.09.2021 року виконано: І черга будівництва: Секції №1: Виконуються вертикальні монолітні конструкції 9-го поверху. Секції №2: Виконуються горизонтальні монолітні конструкції 10-го поверху.  

2 вересня 2021

Останні квартири по стартовій ціні в ЖК Senat

Це лише початок проєкту ЖК SENAT, але вже останні квартири по стартовій ціні️ І остання можливість придбати квартиру бізнес-класу в зеленому районі столиці. За найнижчою - першою ціною на першому етапі будівництва Час летить занадто швидко, і за мить ми здивуємося, звідки у місті новий житловий комплекс. Але це вже зовсім інші цифри. А найнижча вартість найвищої якості зараз!

10 серпня 2021

Хід будівництва ЖК SENAT липень 2021

Шановні покупці житлового комплексу «Senat». Повідомляємо Вам про те, що ведуться всі будівельно-монтажні роботи! Станом на 06.08.2021 року виконано: І черга будівництва: Секції №1: Виконуються вертикальні монолітні конструкції 6-го поверху. Секції №2: Виконуються горизонтальні монолітні конструкції 7-го поверху.

2 серпня 2021

Старт продажів в ЖК SENAT

К GEOS оголошує довгоочікувану мить: початок продажів апартаментів у проєкті нового формату ЖК SENAT. Це дійсно дуже особлива мить. Адже перший етап будівництва - це єдина можливість інвестувати за найнижчою ever ціною та в рази примножити інвестицію в результаті! БК GEOS - надійний український забудовник, один з лідерів ринку та гарант якості житла без порушення термінів будівництва та заморозок. Кожний проєкт БК GEOS - аргумент для інвестицій на перших етапах зведення ЖК. Проєкт бізнес-класу ЖК SENAT, що обрав для життя зелену локацію  Голосіївського району, це новий концепт комфортного життя в столиці! Тож якщо ви бажаєте завжди бути першим та завжди бути у плюсі - продажі відкрито!

13 липня 2021

Старт нового проєкту ЖК SENAT

Шановні друзі, партнери та інвестори компанії GEOS! Із задоволенням повідомляємо Ваc про старт нового концептуального проєкту – житлового комплексу SENAT у найзеленішому районі Києва – Голосіївському, адже цей район є «легенями столиці» із найбільшим у нашому місті Голосіївським парком площею 140,9 ГА. Багаторічний успішний досвід будівництва та реалізації масштабних проєктів, досвід будівництва житлових комплексів не тільки в Україні, але і в Європі, дозволив нам поєднати в проєкті ЖК SENAT найбільш потрібні якості та характеристики, які є ключовими на ринку житла бізнес-класу. Елегантна європейська архітектура, невисотна поверховість будинків, закрита територія, власна повноцінна інфраструктура з безліччю прогулянкових затишних алей, доріжками для електроскутерів та велосипедів, дитячими інтерактивними зонами та спортивними майданчиками – все це поєднується у неповторну атмосферу статусного життя у комплексі SENAT. Комплекс буде...

3 липня 2021

Хід будівництва ЖК SENAT Червень 2021

Шановні покупці житлового комплексу «Senat». Повідомляємо Вам про те, що ведуться всі будівельно-монтажні роботи! Станом на  02.07.2021  року виконано:   І черга будівництва: Секції №1: Виконуються вертикальні монолітні конструкції 3-го поверху. Секції №2: Виконуються горизонтальні монолітні конструкції 4-го поверху

 
Поділися з друзями!

Ми в соціальних мережах

0