Розташування комплексу: Київ, Кільцева дорога, 3
Ми передзвонимо вам самі!!

Ім'я

Заповніть це поле

Номер телефону

Заповніть це поле

Текст повідомлення

Заповніть це поле

Час дзвінка

  • сьогодні
  • сьогодні
  • завтра
  • дата

7 грудня 2021

Хід будівництва ЖК SENAT листопад 2021

Шановні покупці житлового комплексу «SENAT». Повідомляємо Вам про те, що ведуться всі будівельно-монтажні роботи! Станом на 03.12.2021 року виконано:   І черга будівництва:   Секції №1:  Виконуються вертикальні монолітні конструкції покрівлі (парапети). Виконана кладка зовнішніх стін 3-7 поверхи. Виконується кладка зовнішніх стін 8, 9 поверхів. Виконується кладка внутрішніх стін і перегородок 3, 4, 6, 8 поверхів.   Секції №2:  Виконується монолітна плита перекриття 15-го поверху. Виконана кладка зовнішніх стін 3-7 поверхи. Виконується кладка зовнішніх стін 8, 9 поверху. Виконується кладка внутрішніх стін і перегородок 3, 4, 5, 6 поверхів.

2 грудня 2021

NEW YEAR SALE в ЖК Senat

Даруємо +12 місяців розстрочки на 5 квартир в ЖК SENAT. Будівництво ЖК SENAT - нового проєкту бізнес-класу від БК GEOS почалося у 2021 році. І саме 2021 є найвигіднішим моментом для інвестиції у своє майбутнє. По-перше, лише зараз діє мінімальна ціна на початку будівництва від забудовника. По-друге, з нового року відбудеться планове підвищення цін в масштабах загального ринку нерухомості. Встигніть отримати максимум за мінімум зараз з ЖК SENAT  - бізнес-клас; - просторі функціональні планування; - панорамні види; - локація в "легенях столиці" - Голосіївському районі; - закрита територія; - підземний та наземний паркінг; - загальні тераси; - зони для відпочинку. Щоб свято було не умовністю, а справжнім початком нового майбутнього.

10 листопада 2021

Хід будівництва ЖК SENAT жовтень 2021

Шановні покупці житлового комплексу «SENAT». Повідомляємо Вам про те, що ведуться всі будівельно-монтажні роботи! Станом на 08.11.2021 року виконано: І черга будівництва: Секції №1: Виконуються вертикальні монолітні конструкції 14-го поверху. Виконана кладка зовнішніх стін 3-7 поверхи. Виконується кладка зовнішніх стін 8 поверху. Виконується кладка внутрішніх стін і перегородок 3, 5 поверхів Секції №2: Виконуються горизонтальні монолітні конструкції 15-го поверху. Виконана кладка зовнішніх стін 3-6 поверхи. Виконується кладка зовнішніх стін 7 поверху. Виконується кладка внутрішніх стін і перегородок 4, 5, 6 поверхів.

3 листопада 2021

Black November в ЖК SENAT

Особлива пропозиція для особливих: 35 500 грн/м2 на 3-кімнатні квартири в ЖК SENAT. - бізнес-клас; - просторі функціональні планування; - панорамні види; - локація в "легенях столиці" - Голосіївському районі; - закрита територія; - підземний та наземний паркінг; - загальні тераси; - зони для відпочинку. Інвестуйте за мінімальною ціною. Обирайте вигоду вчасно! Акція діє до 30.11.21

8 жовтня 2021

Хід будівництва ЖК SENAT вересень 2021

Шановні покупці житлового комплексу «SENAT». Повідомляємо Вам про те, що ведуться всі будівельно-монтажні роботи! Станом на 01.10.2021 року виконано: І черга будівництва: Секції №1: Виконуються горизонтальні монолітні конструкції 11-го поверху. Секції №2: Виконуються горизонтальні монолітні конструкції 12-го поверху.

1 жовтня 2021

Нові умови купівлі на виплат в ЖК Senat

Будуйте разом з нами - інвестуйте! Купуйте квартиру в ЖК бізнес-класу SENAT на виплат до 17 місяців під 0% ! Мета ЖК SENAT - надати усі привілеї життя бізнес-класу у Голосіївському районі: - 7 хв метро Теремки; - 10 хв пішки до парку Теремки; - 10 хв до парку ВДНГ; - розвинена розважальна інфраструктура; - ТРЦ Республіка у пішій доступності;  - дизайнерське лобі; - комерційна нерухомість для бізнесу та максимального комфорту жителів; - наземний та підземний паркінг; - 10 хв на авто до центру; - розумні планування; - закрита від сторонніх та авто територія; - видові квартири; - далі ще буде! 

 
Поділися з друзями!

Ми в соціальних мережах

0