Розташування комплексу: Київ, Кільцева дорога, 3
Ми передзвонимо вам самі!!

Ім'я

Заповніть це поле

Номер телефону

Заповніть це поле

Текст повідомлення

Заповніть це поле

Час дзвінка

  • сьогодні
  • сьогодні
  • завтра
  • дата

17 червня 2022

Відкриття відділу з продажів ЖК Senat

Шановні інвестори, чудові новини, ми відчинили двері відділу з продажів ЖК Senat.   Отримати консультацію ви можете за таким графіком:   ЖК Senat пн-пт: 10:00-17:00 сб-нд: вихідний   Нагадаємо, що банківські рахунки компанії відкриті, тому ми готові приймати оплати за підписаними договорами.   Київ повертається до звичного режиму, зауважимо, що наразі в наших ЖК довоєнні ціни і з часом вони будуть знов тільки рости. Зараз ви можете вигідно зробити інвестицію.  ЖК Senat 044 334 4272

13 квітня 2022

Продовжуємо будувати

Гарні новини! Будівельна компанія GEOS вже тиждень виконує внутрішні будівельні роботи в ЖК Senat. Життя у Києві оживає разом із нами.

1 лютого 2022

Фіксуємо долар по 27,5 грн в ЖК Senat

Час фіксувати долар!  Купуйте квартиру в ЖК SENAT за стабільною ціною! БК GEOS фіксує долар по 27,5 грн! Інвестуйте без ризиків та залежності від зовнішніх чинників - обирайте стабільність та максимальну вигоду у форматі: - бізнес-клас; - просторі функціональні планування; - панорамні види; - панорамне скління; - локація в ""легенях столиці"" - Голосіївському районі; - закрита територія; - підземний та наземний паркінг; - дворівневі квартири з терасами; - загальні тераси; - зони для відпочинку; - сучасні дитячі майданчики. Обирайте надійність, якість, економію та прибуток з ЖК SENAT!

1 лютого 2022

Хід будівництва ЖК SENAT грудень-січень 2022

Шановні покупці житлового комплексу «SENAT». Повідомляємо Вам про те, що ведуться всі будівельно-монтажні роботи! Станом на 31.01.2022 року виконано:   І черга будівництва:   Секції №1:   Виконуються монолітні конструкції покрівлі та котельної (парапети). Виконана кладка зовнішніх стін 3-10 поверхи. Виконується кладка зовнішніх стін 2-го поверху. Виконана кладка внутрішніх стін і перегородок 3, 5 поверхи. Виконується кладка внутрішніх стін і перегородок 4, 6 поверхів. Завершено монтаж дощової каналізації.   Секції №2:   Монолітні роботи завершено. Виконана кладка зовнішніх стін 3-10 поверхи. Виконується кладка зовнішніх стін 2-го поверху. Виконана кладка внутрішніх стін і перегородок 3, 5, 6 поверхів. Виконується кладка внутрішніх стін і перегородок 4, 7, 8, 9 поверхів. Завершено монтаж дощової каналізації.

20 січня 2022

Офіційна новина: ЖК SENAT акредитовано банком "ГЛОБУС"!

Шановні інвестори! Відтепер квартири в ЖК бізнес-класу SENAT доступні для кредитування за вигідних умов: - перший внесок - від 20 % - максимальний термін кредиту - 20 років - мінімальна ставка під 9,9% в рік Інвестуйте сьогодні - встигніть вкласти мінімум в максимум! Спойлер: до кінця року прогнозується загальне підвищення цін на 20%.  

29 грудня 2021

Відділ продажу ЖК Senat відчинено

День Народження вже завтра! Чий? ЖК SENAT відкриває двері у відділ продажів! Додаємо цей факт до інших новорічних див та поспішаємо запросити вас на першу зустріч. Вже навіть готуємо чай, різдвяну каву та екскурс в майбутнє. Чекаємо вас з пн-пт 09:00-18:00, сб-вс 11:00-17:00 за адресою: Кільцева дорога, 3.

 
Поділися з друзями!

Ми в соціальних мережах

0